Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air winch ] bij elkaar passen 106 producten.
15kN bemande pneumatische lier ZJQH-15×20B Personeels- en materiaalopheffing
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
Maritieme Exploratie Pneumatische Lier JQHS-100×6X Met Hand- en Voetrem
| Controletipe: | Pneumatische |
|---|---|
| Bremsysteem: | Automatische schijfrem |
| Maximale lijnsnelheid: | 20-36 m/min |
QJP-serie Hydraulische motor Air Capstan Winch 80 ml/rv 20 ft/min
| Lijnsnelheid: | 20 voet/min |
|---|---|
| Versnellingsverhouding: | 3:1 |
| Trommelcapaciteit: | 24 m |
500kg pneumatische takel met overbelastingsbeveiliging 0.6-0.8MPa luchtdruk
| Luchtdruk: | 0,6-0,8 mpa |
|---|---|
| Controlemethode: | Tegenhangercontrole |
| Tipe ophanging: | Haak |
JQH-10×24QB Pneumatische lier 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ISO |
| Nominale belasting: | 0.5 ton - 10 ton |
JQH-10×24QB Pneumatische lier 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ISO |
| Nominale belasting: | 0.5 ton - 10 ton |
CE-certificeringen en luchtverbruik 2,5 M3/min 12 M3/min Liften
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
Verbeter uw productielijn met een snel te installeren luchtcompressor 2,5 M3/min 12 M3/min Luchtverbruik 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Liftsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
| Luchtdruk: | 0.6 MPa - 0,8 MPa |
Afstandsbediening pneumatische lier voor zware toepassingen nominale belasting 0,5 ton 10 ton
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletipe: | Afstandsbediening |
Pneumatisch aangedreven manridingwinch met planetair vertragingmechanisme
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |


