Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air winch ] bij elkaar passen 106 producten.
JQHS-40×55 lucht aangedreven lier aangedreven door handrem / automatische rem / voetrem
| Luchtdruk: | 0.6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 0.5 ton - 10 ton |
| Werktemperatuur: | -20°C - 70°C |
Afstandsbediende pneumatische lier met een capaciteit van 100-1000 m
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
Telecontrole Pneumatische lier Afstandsbediening Gasbesturing Voor Olieveld
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Nominale capaciteit: | 0.5-10 ton |
Compressed Air Pneumatic Winch JQHS-80×10 16kw met handrem
| Toepassing: | Opheffen en trekken |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Type: | Luchtkruk |
Dubbele rem pneumatische lier XJFH-5/35KZ Juling merk 35m/min Voor oliebooringen
| Nominale laadcapaciteit: | 0.5 tot 10 ton |
|---|---|
| Stroombron: | Lucht |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
Overbelastingbescherming Lucht aangedreven lier JQHS-50×12LZ(A) 0,8Mpa 10-30 m/min
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Nominale lijntrekking: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |
Oliebooringsysteem met afstandsbediende luchtgesteunde pneumatische winch voor het tillen
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
Bouwman Wijnwerper afstandsbediend met handrem
| Kleur: | Geel, rood en oranje |
|---|---|
| bedrijf: | Vervaardiging van lieren |
| certificeringen: | CE, ISO, TUV |
Man Ride Pneumatische lifteapparatuur 5KN 2,6 kW
| Toepassing: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 500 kg |
Pneumatische lier luchtcilinder serie 100 x 150 voor model XJFH-5/35KFZP
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |


