Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air winch ] bij elkaar passen 106 producten.
QJP-100 Pneumatische lifteapparatuur 31m trommelcapaciteit in olieveld
| Trommelcapaciteit: | 31 meter |
|---|---|
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
| Montage-type: | universele bevestigingsplaat |
Afstandsbediening Elektrische loggingwijn Variabele frequentiesnelheid Voor olieveld
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Maximale lijntrek: | 10.000 pond |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
HW (YJ) Series Hydraulische lier op afstand bestuurd met 5kN ~ 300kN hefkrachtbereik
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 pond |
Dubbele steunkolf type Pneumatische hefwiel 20m/min Met hand- of voetrem
| Trommelcapaciteit: | 100 m |
|---|---|
| Liftsnelheid: | 20 m/min |
| Diameter van het draadtouw: | 8 mm |
Staal Verticale Lifting Manriding Winch 220V Spanning Voor Industriële
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Maximale touwlengte: | 100 meter |
QJP-100 Pneumatische lier met 31 m trommelcapaciteit en automatische ladinghoudende rem voor olieveldopheffing - CE en ISO gecertificeerd
| Trommelcapaciteit: | 31 meter |
|---|---|
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
| Montagetype: | universele bevestigingsplaat |
HW-serie hydraulische lier met 5kN ~ 300kN hefkracht, afstandsbediening en 12 maanden garantie voor olieveldheffen
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
Man rijdende lier met overbelastingbescherming model ZJQH-1.5×30B
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-40×55 12m/min 2.6kW
| Luchtverbruik: | 10-30 m3/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
Pneumatische manridingwinch 20m/min ZJQH-15×20B voor het tillen van personeel
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |


