Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air winch ] bij elkaar passen 106 producten.
JQHS-100×10 Pneumatische hefwiel 0,6-0,8 MPa met automatische schijfrem
| Diameter van het draadtouw: | 8-20 MM. |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Afstandsbediening Mining Pneumatic Lifting Winch met noodstopknop
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
Gewone hoge stoel windwiel XJFH-5/35Z 16kw met handrem gebroken rem
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
|---|---|
| Max. het opheffen snelheid: | 10-20 m/min |
| Trommeltype: | Lebus Gegroefte Trommel |
Verwijderingswijn van 15 kn met noodstopbescherming
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalverwerking |
Piston type Pneumatische lieren Soepel draaien 0,6-0,8 MPa Voor olievelden
| De diameter van de trommel: | 500 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1200 kg |
| Reeks: | XJFH |
Pneumatische manriding lier ZJQH-1.5×30B
| Sollicitatie: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Draadtouwdiameter: | 8 mm |
Gebroken remtype Windwiel XJFH-10/20LZ Handrem lage basis 20m/min
| Model: | XJFH-serie |
|---|---|
| De diameter van de trommel: | 160-400 mm |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Pneumatische motor manriding winch 10KN Capaciteit 1000kg CE ISO gecertificeerd
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Vermogenseisen: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |
Industrieel manrijden 20m/min Met 10mm diameter staal touw
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Offshore windwiel met dubbele koppeling 90 Psi XJFH-5/35-C-type met uitgang
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Gewicht: | 550 lbs. |
| Versnellingsverhouding: | 60:1 |


