Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ air winch ] αγώνας 106 προϊόντα.
JQHS-100×10 Πνευματικός ανεμιστήρας ανύψωσης 0,6-0,8 MPa με αυτόματο φρένο δίσκου
| Διάμετρος σχοινίου: | 8-20 ΚΚ |
|---|---|
| Σχήμα: | JQHS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Απομακρυσμένος έλεγχος εξόρυξης Πνευματικό ανεβάζοντας κουμπί με κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | χάλυβα |
Συνηθισμένος ανεμοδρόμος υψηλής θέσης XJFH-5/35Z 16kw με χειροκίνητο φρένο σπασμένο φρένο
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα ανύψωσης: | 10-20 m/min |
| Τύπος τυμπάνων: | Αυλακωμένο Lebus τύμπανο |
Ελεγκτής τηλεχειρισμού, γρίφος 15kn με προστασία έκτακτης ανάγκης
| Βάρος: | 350 κιλά |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Χρήση: | Ανθρώπινη μετακίνηση και χειρισμός υλικού |
Τύπος έμβολος Πνευματικά κουμπιά ομαλή λειτουργία 0,6-0,8 MPa Για πετρελαϊκά πεδία
| Διάμετρος τύμπανου: | 500 MM |
|---|---|
| Βάρος: | 1200 κιλά |
| Σειρά: | XJFH |
Πνευματικό ανεμιστήρα ZJQH-1.5×30B
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, διάσωση |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
| Διάμετρος συρματόπλεγμα: | 8 χιλιοστά |
Τύπος σπασμένου φρένου Κεραυνός ανέμου XJFH-10/20LZ Χειροκίνητο φρένο χαμηλή βάση 20m/min
| Σχήμα: | Σειρά XJFH |
|---|---|
| Διάμετρος τύμπανου: | 160-400 χιλιοστά |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Πνευματικός κινητήρας Ανυψωτικό μηχάνημα μεταφοράς προσωπικού 10KN Χωρητικότητα 1000kg CE ISO Πιστοποιημένο
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις ισχύος: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
Βιομηχανικό κουμπί 20m/min με σχοινί από χάλυβα διαμέτρου 10mm
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Ακτής Δύο Συμπλέκτης Wind Winch 90 Psi XJFH-5/35-C-τύπου με ισχύ εξόδου
| Σειρά: | XJFH |
|---|---|
| Βάρος: | 550 κιλά. |
| Αναλογία τροχιάς: | 60:1 |


