Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air winch ] eşleşme 106 Ürünler.
JQHS-100×10 Otomatik Disk Frenli Pnömatik Kaldırma Çarkı 0.6-0.8 MPa
| tel halat çapı: | 8-20 mm |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ila 60 ℃ |
Uzaktan kumandalı madencilik acil durma düğmesi ile pnevmatik kaldırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | çelik |
Sıradan yüksek koltuklu rüzgar vinci XJFH-5/35Z 16kw El frenli kırık frenli
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
|---|---|
| Maks. kaldırma hızı: | 10-20 m/dakika |
| Davul tipi: | Lebus Yivli Tambur |
Uzakdan kumandalı Manriding Winch 15kn Acil Durma Koruması ile
| Ağırlık: | 350 kilo |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kullanımı |
Piston tipi Pnömatik vinçler Pürüzsüz çalışması 0,6-0,8 MPa Petrol sahaları için
| tambur çapı: | 500 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 1200 kilo |
| Seriler: | Xjfh |
Pnömatik Adam Sürücü Çarkı ZJQH-1.5×30B
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
| Tel ip çapı: | 8 mm |
Kırık fren tipi Rüzgar vinç XJFH-10/20LZ El fren alt tabanı 20m/min
| Model: | XJFH Serisi |
|---|---|
| tambur çapı: | 160-400 mm |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
Pnömatik motorlu adam sürme vinç 10KN Kapasite 1000kg CE ISO sertifikalı
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Kapasite: | 1000kg |
Endüstriyel Manriding Winch 20m/min 10mm çapında çelik iple
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Denizaltı çift debriyajlı rüzgar vinci 90 Psi XJFH-5/35-C tipi Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Ağırlık: | 550 lbs |
| Dişli Oranı: | 60:1 |


