Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air winch ] eşleşme 106 Ürünler.
JQHS-40×55 Hava ile çalışan vinç, el fren / otomatik fren / ayak fren ile çalıştırılır
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0,5 ton - 10 ton |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C - 70°C |
100-1000m davul kapasitesi ile uzaktan hava kontrolü pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
Telekontrollü Pnömatik Vinç Uzaktan Kontrollü Petrol Alanı için Gaz Kontrolü
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0.5-10 ton |
Sıkıştırılmış hava pnevmatik vinç JQHS-80×10 16kw El frenli
| Uygulama: | Kaldırma ve çekme |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Türü: | Hava vinç |
Çifte Frenli Pnömatik Vins XJFH-5/35KZ Juling Markası Petrol Buhranı için 35m/min
| Nominal yük kapasitesi: | 0.5-10 ton |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Hava |
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
Aşırı yük koruma Hava ile çalışan vinç JQHS-50×12LZ ((A) 0.8Mpa 10-30 m/min
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Nominal Çizgi Çekme: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |
Petrol sondajı kaldırma sistemi için uzaktan kontrol edilen hava ile kontrol edilen pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
İnşaat Adamı Sürücü Vintü El Frenle Uzaktan Denetim
| Renk: | Sarı, Kırmızı ve Turuncu |
|---|---|
| Şirket: | Vinç İmalatı |
| Sertifikalar: | CE, ISO, TUV |
Adam Yürüyüşü Pnömatik Vinc kaldırma ekipmanları 5KN 2.6kW
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 500kg |
MÖDEL XJFH-5/35KFZP için 100 X 150 serisi pnevmatik vinç hava silindirleri
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |


