Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
słowa kluczowe [ air winch ] mecz 106 produkty.
15kN Pneumatyczna Wincha ZJQH-15×20B Podnoszenie personelu i materiału
| Zastosowanie: | Pole naftowe |
|---|---|
| Użycie: | Rozczarowanie i podnoszenie materiałów |
| Maks. udźwig: | 800 KG |
Wynka pneumatyczna JQHS-100×6X z hamulcem ręcznym i stopniowym
| Typ kontroli: | Pneumatyczny |
|---|---|
| Układ hamulcowy: | Automatyczny hamulec tarczowy |
| Maksymalna prędkość linii: | 20-36 m/min |
Wciągarka hydrauliczna z silnikiem hydraulicznym serii QJP 80ml/obr. 20 stóp/min
| Linia prędkości: | 20 stóp/min |
|---|---|
| Przełożenie: | 3:1 |
| Pojemność bębna: | 24m |
Wciągnik pneumatyczny 500kg z zabezpieczeniem przeciążeniowym, ciśnienie powietrza 0,6-0,8 MPa
| Ciśnienie powietrza: | 0,6-0,8MPA |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Kontrola wisiorka |
| Rodzaj zawieszenia: | Hak |
JQH-10×24QB Wincha pneumatyczna 0,5T-10T Pojemność
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Certyfikaty: | CE, ISO |
| Obciążenie znamionowe: | 0,5 ton - 10 ton |
JQH-10×24QB Wincha pneumatyczna 0,5T-10T Pojemność
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Certyfikaty: | CE, ISO |
| Obciążenie znamionowe: | 0,5 ton - 10 ton |
Certyfikaty CE i zużycie powietrza 2,5 M3/min 12 M3/min Podnoszenie
| Rodzaj hamulca: | Automatyczny hamulec tarczowy |
|---|---|
| Pojemność: | 0.5t-10t |
| Linia prędkości: | Od 10 do 70 m/min |
Uaktualnij linię produkcyjną szybką instalacją sprężarki powietrza 2,5 M3/min 12 M3/min Konsumpcja powietrza 0,5T-10T Pojemność
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Prędkość podnoszenia: | 10 m/min - 40 m/min |
| Ciśnienie powietrza: | 0,6 MPa - 0,8 MPa |
Wynka pneumatyczna zdalnie sterowana do zastosowań ciężkich Nominalne obciążenie 0,5 tony 10 tony
| Linia prędkości: | Od 10 do 70 m/min |
|---|---|
| Rodzaj hamulca: | Automatyczny hamulec tarczowy |
| Typ kontroli: | Zdalne sterowanie |
Wynka z napędem silnika pneumatycznego z mechanizmem planetarnego opóźnienia
| Znamionowa siła podnoszenia: | 10KN |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Pojemność: | 1000 kg |


