Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic air winch ] αγώνας 102 προϊόντα.
Άνθρωπος που οδηγεί κουμπί με προστασία από υπερφόρτωση μοντέλο ZJQH-1.5×30B
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Συχνότητα: | 50 Hz |
Πνευματικός ανυψωτήρας 500kg με προστασία υπερφόρτωσης 0.6-0.8MPa πίεση αέρα
| Πίεση αέρα: | 0,6-0,8MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Έλεγχος κρεμαστών κοσμημάτων |
| Τύπος ανάρτησης: | Αγκιστρο |
Πνευματικό ανυψωτικό μηχάνημα πεδίου πετρελαίου 500kg με αλυσίδα από κράμα χάλυβα
| Συσκευή: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| PN: | XJFH1006 |
JQH-10×24QB Πνευματικό κουμπί 0.5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
| Ονομαστικό φορτίο: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
JQH-10×24QB Πνευματικό κουμπί 0.5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
| Ονομαστικό φορτίο: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
Πνευματικό κουμπί τηλεχειρισμού για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Πιστοποιητικά CE και κατανάλωση αέρα 2,5 M3/min 12 M3/min Ανύψωση
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 0.5t-10t |
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
Πνευματικό κινητήρα με μηχανισμό πλανητικής επιβράδυνσης
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
JQHS-20×24 τύπου Πνευματικό κουμπί με δύναμη ανύψωσης 20KN
| Τύπος ελέγχου: | Έλεγχος αέρα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Διάμετρος σχοινιού: | 8 mm - 20 mm |
ZJQH-1.5×30B Juling Man Riding Winch με συσκευή έκτακτης ανάγκης
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Συχνότητα: | 50 Hz |


