Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
słowa kluczowe [ manrider air winch ] mecz 25 produkty.
Wciągarka hydrauliczna z silnikiem hydraulicznym serii QJP 80ml/obr. 20 stóp/min
| Linia prędkości: | 20 stóp/min |
|---|---|
| Przełożenie: | 3:1 |
| Pojemność bębna: | 24m |
Wciągnik pneumatyczny 500kg z zabezpieczeniem przeciążeniowym, ciśnienie powietrza 0,6-0,8 MPa
| Ciśnienie powietrza: | 0,6-0,8MPA |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Kontrola wisiorka |
| Rodzaj zawieszenia: | Hak |
Wynka z napędem silnika pneumatycznego z mechanizmem planetarnego opóźnienia
| Znamionowa siła podnoszenia: | 10KN |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Pojemność: | 1000 kg |
ZJQH-1.5×30B Juling Man Riding Winch z urządzeniem awaryjnego zatrzymania
| Certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Zdalne sterowanie |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
500 kg Pneumatyczna podnosząca złożona ze stali stopowej łańcuch
| Opakowanie: | Eksportuj standardowe opakowanie |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |


