Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ manrider air winch ] eşleşme 25 Ürünler.
QJP Serisi Hidrolik Motor Hava Kapstan Vint 80ml/rev 20 ft/min
| Hat hızı: | 20 ft/dk |
|---|---|
| Dişli Oranı: | 3:1 |
| Davul Kapasitesi: | 24 m |
500kg Pnömatik Vinç Aşırı Yük Korumalı 0.6-0.8MPa Hava Basıncı
| Hava basıncı: | 0.6-0.8mpa |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Kolye kontrolü |
| Süspansiyon Tipi: | Çengel |
Pnömatik motorlu, gezegensel yavaşlama mekanizması ile adamlı vinç
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Kapasite: | 1000kg |
ZJQH-1.5×30B Juling Adam Acil Durdurma Aygıtı ile Vinciden Kurtulma
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
500 kg petrol sahası pnömatik kaldırma kaldırıcı alaşımlı çelik zinciri ile
| Ambalajlama: | Standart ambalajı dışa aktar |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |


