Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ manrider air winch ] eşleşme 25 Ürünler.
Pnömatik Adam Sürücü Çarkı ZJQH-1.5×30B
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
| Tel ip çapı: | 8 mm |
Otomatik Disk Fren Adam Sürücüsü Vinç 16kw Kara veya Offshore Petrol İşlemleri için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Dikey Manriding Vinç Aşırı Yük Koruması ve Güvenlik Özellikleri CE Sertifikalı
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma operasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kullanımı: | Personelin dikey kaldırma ve düşürülmesi |
Petrol sahası pnevmatik adam sürme vinç 20m/min ZJQH-15×20B Personel kaldırma için
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
15kN İnsansız Pnömatik Vinc ZJQH-15×20B Personel ve Malzeme kaldırma
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
Personel kaldırma için zjqh-10 × 20b0 insanlı pnömatik vinç 10kn 10kn
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 500kg |
Çelik dikey kaldırma Manriding vinç 220V Sanayi için Voltaj
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Maksimum ip uzunluğu: | 100m |
HW Serisi Hidrolik Vinç, 5kN ~ 300kN Kaldırma Kuvveti, Uzaktan Kumanda ve Petrol Sahası Kaldırma İşlemleri için 12 Ay Garanti
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
Aşırı yük koruması ile adam süren vinç modeli ZJQH-1.5×30B
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
QJP-100 Pnömatik Vinç, 31m Tambur Kapasitesi ve Petrol Sahası Kaldırma İçin Otomatik Yük Tutma Freni - CE ve ISO Sertifikalı
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |


