Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
słowa kluczowe [ manrider winch ] mecz 35 produkty.
Odlegle sterowana wincha hydrauliczna o zdolności podnoszenia od 5kN do 300kN i certyfikat CE ISO
| Stosowanie: | Podnoszenie na polu naftowym |
|---|---|
| Typ sterowania: | Zdalne sterowanie |
| Pojemność: | 1000 funtów |
Człowiek jeżdżący na wincu z ochroną przed przeciążeniem Model ZJQH-1.5×30B
| Certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Zdalne sterowanie |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
Wciągarka pneumatyczna QJP-100 z bębnem o pojemności 31m i automatycznym hamulcem podtrzymującym obciążenie do podnoszenia w przemyśle naftowym - Certyfikat CE i ISO
| Pojemność bębna: | 31m |
|---|---|
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
| Typ mocowania: | Uniwersalna płyta montażowa |
CJ9000F Hydrauliczne Winch Logging z 500ft bębna pojemność 10000 funtów Maksymalny ciąg linii i 12 miesięcy gwarancji dla użytku na polach naftowych
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| Układ hamulca: | Hydrauliczny |
| System sterowania: | Zdalne sterowanie |
500 ft Wynka hydrauliczna z pojemnością bębna z 10 000 lbs Maksymalny ciąg linii i hydrauliczny układ hamulcowy
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| Układ hamulcowy: | Hydrauliczny |
| system sterowania: | Zdalne sterowanie |
Wciągarka hydrauliczna z silnikiem hydraulicznym serii QJP 80ml/obr. 20 stóp/min
| Linia prędkości: | 20 stóp/min |
|---|---|
| Przełożenie: | 3:1 |
| Pojemność bębna: | 24m |
Pracownik budowlany, kierowca wióry, zdalnie sterowany hamulcem ręcznym
| Kolor: | Żółty, czerwony i pomarańczowy |
|---|---|
| spółka: | Produkcja wciągarki |
| certyfikaty: | CE, ISO, TUV |
Maksymalna długość sznurka 100 m Elektryczny mężczyzna jeżdżący na wincu z ochroną przed przeciążeniem
| certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Źródło energii: | Elektryczne |
| Metoda kontroli: | Zdalne sterowanie |
Człowiek Jeździć Pneumatyczny zestaw dźwigania wióry 5KN 2,6kW
| Zastosowanie: | Budowa, konserwacja, ratunek |
|---|---|
| Użycie: | Rozczarowanie i podnoszenie materiałów |
| Maks. udźwig: | 500 KG |
Automatyczny zwojowiec koła hamulcowego 16kw do eksploatacji ropy naftowej lądowej lub morskiej
| certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Użycie: | Podnoszenie na polu naftowym |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zabezpieczenie przed przeciążeniem |


