Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ manrider winch ] eşleşme 35 Ürünler.
5kN ila 300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı Hidrolik Vinç ve CE ISO Sertifikalı
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
Aşırı yük koruması ile adam süren vinç modeli ZJQH-1.5×30B
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
QJP-100 Pnömatik Vinç, 31m Tambur Kapasitesi ve Petrol Sahası Kaldırma İçin Otomatik Yük Tutma Freni - CE ve ISO Sertifikalı
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |
CJ9000F Hidrolik Kuyu Loglama Vinci, 500ft Tambur Kapasitesi, 10000 lbs Maksimum Halat Çekme Gücü ve Petrol Sahası Kullanımı için 12 Ay Garanti
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Fren sistemi: | Hidrolik |
| Kontrol sistemi: | Uzaktan kumanda |
500 ft Drum Kapasitesi 10,000 lbs maksimum hat çekme ve hidrolik fren sistemi ile hidrolik kaydırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Fren Sistemi: | Hidrolik |
| Kontrol sistemi: | Uzaktan kumanda |
QJP Serisi Hidrolik Motor Hava Kapstan Vint 80ml/rev 20 ft/min
| Hat hızı: | 20 ft/dk |
|---|---|
| Dişli Oranı: | 3:1 |
| Davul Kapasitesi: | 24 m |
İnşaat Adamı Sürücü Vintü El Frenle Uzaktan Denetim
| Renk: | Sarı, Kırmızı ve Turuncu |
|---|---|
| Şirket: | Vinç İmalatı |
| Sertifikalar: | CE, ISO, TUV |
Max 100m ip uzunluğu elektrikli adam, aşırı yük koruması ile vinç sürüyor
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
Adam Yürüyüşü Pnömatik Vinc kaldırma ekipmanları 5KN 2.6kW
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 500kg |
Otomatik Disk Fren Adam Sürücüsü Vinç 16kw Kara veya Offshore Petrol İşlemleri için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |


