Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic winch hoist ] eşleşme 29 Ürünler.
XJFH-5/35LS Pnömatik Havalandırma Vintesi 50ft/min 50kN Çift Frenle
| Maksimum Kaldırma Kapasitesi: | 10.000 pound |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Hat hızı: | 50 ft/min |
Uzaktan kumanda Elektrikli Kaynak Çarkı Değişken Frekans Hız Petrol Alanı için
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| En fazla çizgi çekimi: | 10.000 pound |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
HW (YJ) Serisi Hidrolik vinç uzaktan kumandalı 5kN ~ 300kN kaldırma kuvveti aralığı ile
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 pound |
100 M'den 500 M'ye kadar davul kapasiteli JQH Serisi Hava vinci
| Kaldırma hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Nominal hız: | 10-20 m/dakika |
5kN~300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı ve 12 Ay Garantili HW Serisi Hidrolik Vinç (Petrol Sahası Kaldırma İçin)
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
HW Serisi Hidrolik Vinç, 5kN ~ 300kN Kaldırma Kuvveti, Uzaktan Kumanda ve Petrol Sahası Kaldırma İşlemleri için 12 Ay Garanti
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
500kg Pnömatik Vinç Aşırı Yük Korumalı 0.6-0.8MPa Hava Basıncı
| Hava basıncı: | 0.6-0.8mpa |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Kolye kontrolü |
| Süspansiyon Tipi: | Çengel |
Maksimum yol kapasitesi 1200m 7.5kW olan DSJ38YS Hidrolik İp Dönüştürme Makinesi
| Garanti: | 12 Aylık |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Üreticisi: | Çeşitli Üreticiler Mevcuttur |
Elektrikli İp Dönüştürme Makinesi Petrol Alanında Yan İp Roleri DSJ38DC
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |


