Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ remote control electric winch ] bij elkaar passen 42 producten.
Automatische rem Pneumatische luchtwinch afstandsbediende JQHS-80×10 voor het tillen en trekken
| Nominale lijntrekking: | 5-100 kN |
|---|---|
| Lijnsnelheid: | 5-20 m/min |
| Controletipe: | Afstandsbediening |
Afstandsbediening Mining Pneumatic Lifting Winch met noodstopknop
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
Olieveld Lifting Electric Winch DJFY-60*2 met 165ft touwcapaciteit
| Structuur: | Elektrisch systeem |
|---|---|
| Dubbele grensschakelaar: | Inbegrepen |
| De lengte van het touw: | 50m~500m |
DJFY-serie elektrische explosiebestendige lier op afstand bediend 390ft
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Oliebooringsysteem met afstandsbediende luchtgesteunde pneumatische winch voor het tillen
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
JQH-5×48Y Elektronisch bediende luchtwinch 50kN voor het tillen en trekken
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Afmetingen: | Voor de berekening van de waarde van het product: |
| Kenmerken: | Compact ontwerp, hoge efficiëntie, duurzame constructie |
CJ9000F Hydraulische lier voor houtkap met een trommelcapaciteit van 500 ft, een maximale trekkracht van 10.000 lbs en afstandsbediening
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Remsysteem: | Hydraulisch |
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
Compressed Air Pneumatic Winch JQHS-80×10 16kw met handrem
| Toepassing: | Opheffen en trekken |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Type: | Luchtkruk |
Pneumatische motor manriding winch 10KN Capaciteit 1000kg CE ISO gecertificeerd
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Vermogenseisen: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |
JQHS-100×10 Pneumatische hefwiel 0,6-0,8 MPa met automatische schijfrem
| Diameter van het draadtouw: | 8-20 MM. |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |


