Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ remote control electric winch ] eşleşme 42 Ürünler.
Otomatik Fren Pnömatik Havadan Çekici Uzaktan Denetimli JQHS-80×10 kaldırma ve çekme için
| Nominal Çizgi Çekme: | 5-100 KN |
|---|---|
| Hat hızı: | 5-20 m/dak |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
Uzaktan kumandalı madencilik acil durma düğmesi ile pnevmatik kaldırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | çelik |
Petrol Alanı Yükseltme Elektrikli Vinc DJFY-60 * 2 165ft ip kapasitesi ile
| Yapı: | Elektrik sistemi |
|---|---|
| Çift Limit Değiştiricisi: | İçeri alındı |
| İpi uzunluğu: | 50m~500m |
DJFY Serisi Elektrikli Patlama Kanıtlı Çark Uzaktan Denetimli 390ft
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Petrol sondajı kaldırma sistemi için uzaktan kontrol edilen hava ile kontrol edilen pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
JQH-5×48Y Elektronik Kontrollu Hava Çarkı 50kN Yükseltme ve Taşımak için
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Boyutları: | 1400mm x 900mm x 1000mm |
| Özellikleri: | Kompakt tasarım, yüksek verimlilik, dayanıklı yapı |
CJ9000F 500 ft Tambur Kapasiteli Hidrolik Kayıt Vinci, 10.000 lbs Maksimum Halat Çekme ve Uzaktan Kumanda
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Fren sistemi: | Hidrolik |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan kumanda |
Sıkıştırılmış hava pnevmatik vinç JQHS-80×10 16kw El frenli
| Uygulama: | Kaldırma ve çekme |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Türü: | Hava vinç |
Pnömatik motorlu adam sürme vinç 10KN Kapasite 1000kg CE ISO sertifikalı
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Kapasite: | 1000kg |
JQHS-100×10 Otomatik Disk Frenli Pnömatik Kaldırma Çarkı 0.6-0.8 MPa
| tel halat çapı: | 8-20 mm |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ila 60 ℃ |


