Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ remote control electric winch ] αγώνας 42 προϊόντα.
Αυτόματη πέδηση Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί JQHS-80×10 με τηλεχειριζόμενο για ανύψωση και έλξη
| Ονομαστική έλξη γραμμής: | 5-100 kN |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμής: | 5-20 m/min |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Απομακρυσμένος έλεγχος εξόρυξης Πνευματικό ανεβάζοντας κουμπί με κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | χάλυβα |
Ηλεκτρικό κουμπί ανύψωσης πετρελαίου DJFY-60 * 2 με χωρητικότητα σχοινιών 165ft
| Δομή: | Ηλεκτρικό σύστημα |
|---|---|
| Διπλό διακόπτη ορίου: | Συμπεριλαμβάνεται |
| Διάστημα σχοινιού: | 50m~500m |
Ηλεκτρική θήκη αποθήκευσης εκρήξεως σειράς DJFY
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Πνευματικό σύστημα ανύψωσης με τηλεχειριζόμενο έλεγχο αέρα
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Πηγή ενέργειας: | Συμπυκνωμένος αέρας |
JQH-5×48Y Ηλεκτρονικός ανεμιστήρας ελέγχου 50kN για ανύψωση και μεταφορά
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400 χμ x 900 χμ |
| Χαρακτηριστικά: | Σύνθετο σχεδιασμό, υψηλή απόδοση, ανθεκτική κατασκευή |
CJ9000F Υδραυλικό βαρούλκο υλοτομίας με χωρητικότητα τυμπάνου 500 ft, μέγιστη έλξη γραμμής 10.000 lbs και τηλεχειριστήριο
| Χρώμα: | Κίτρινο πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Σύστημα φρένων: | Υδραυλικός |
| Σύστημα Ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Πνευματικό κουμπί συμπιεσμένου αέρα JQHS-80×10 16kw με χειροκίνητο φρένο
| Εφαρμογή: | Ανύψωση και έλξη |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Τύπος: | Βαρούλκο αέρα |
Πνευματικός κινητήρας Ανυψωτικό μηχάνημα μεταφοράς προσωπικού 10KN Χωρητικότητα 1000kg CE ISO Πιστοποιημένο
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις ισχύος: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
JQHS-100×10 Πνευματικός ανεμιστήρας ανύψωσης 0,6-0,8 MPa με αυτόματο φρένο δίσκου
| Διάμετρος σχοινίου: | 8-20 ΚΚ |
|---|---|
| Σχήμα: | JQHS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |


