Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ winch lifting equipment ] bij elkaar passen 97 producten.
Pneumatische luchtwinch JQH-5×48 met automatische trommelbandrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Typ van rem: | Automatisch |
Pneumatische luchtwinchverspreidingsassemblage voor olievelden
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Maximale hefhoogte: | 50-100 m |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
Dubbele rem pneumatische luchtwinch XJFH-10/20LZ explosiebestendige 30kw
| Gewicht: | 500 pond |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| certificeringen: | CE, ISO |
XJFH-5/35-1000 Pneumatische windwiel voor olievelden
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Garantie: | 12 maanden |
XJFH-5/35-5100D Bovenremband 10kN Voor luchtwiel 5T XJFH
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Pneumatische manriding lier ZJQH-1.5×30B
| Sollicitatie: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Draadtouwdiameter: | 8 mm |
Afstandsbediende hydraulische lier met een hefvermogen van 5kN tot 300kN en CE-ISO-certificering
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
Dual-clutch pneumatische windwiel XJFH-5/35-C-type 35m/min Met vermogen
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Controletipe: | Pneumatische |
| Toepassing: | Zwaar werk opheffen |
Overbelastingbescherming Lucht aangedreven lier JQHS-50×12LZ(A) 0,8Mpa 10-30 m/min
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Nominale lijntrekking: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |
Industriële pneumatische luchtwiel Spareonderdelen XJFH-3/35-1000
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |


