Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ winch lifting equipment ] eşleşme 97 Ürünler.
Otomatik Davul Band Frenli Petrol Alanı Buhranı Pnömatik Havadan Vinc JQH-5×48
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Fren tipi: | Otomatik |
Petrol sahaları için pnevmatik hava vinç dağıtım montajı
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | 50-100 m |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
Çift Frenli Pnömatik Havadan Çekici XJFH-10/20LZ Patlama Dayanıklı 30kw
| Ağırlık: | 500 pound |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Sertifikalar: | CE, ISO |
XJFH-5/35-1000 Petrol sahası için Pnömatik Hava Çarkı Montajı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Garanti: | 12 Aylık |
XJFH-5/35-5100D Yukarı fren bandı 10kN Hava vinç için 5T XJFH
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Pnömatik Adam Sürücü Çarkı ZJQH-1.5×30B
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
| Tel ip çapı: | 8 mm |
5kN ila 300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı Hidrolik Vinç ve CE ISO Sertifikalı
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
Çifte debriyajlı pnevmatik rüzgar vinci XJFH-5/35-C tipi 35m/min Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
| Uygulama: | Ağır kaldırma |
Aşırı yük koruma Hava ile çalışan vinç JQHS-50×12LZ ((A) 0.8Mpa 10-30 m/min
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Nominal Çizgi Çekme: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |
Endüstriyel Pnömatik Havalı Vincil yedek parçaları XJFH-3/35-1000
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |


