Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ winch lifting equipment ] eşleşme 97 Ürünler.
XJFH hava vinç için çelik motor muffler montajı
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol Tarlasında Taşınma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
İnşaat Adamı Sürücü Vintü El Frenle Uzaktan Denetim
| Renk: | Sarı, Kırmızı ve Turuncu |
|---|---|
| Şirket: | Vinç İmalatı |
| Sertifikalar: | CE, ISO, TUV |
Deniz pnevmatik hava vinç 10m/min 70m/min Aşırı yük koruması ile
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Davul Kapasitesi: | 100 m ile 500 m arasında |
Maden Alanları Çelik Pnömatik Hava Vintüsü Düzenlenebilir Hızla
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
Petrol Alanı Alüminyum Pnömatik Havadan Çekici JQHS-5×48 Otomatik Davul Band Frenli
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
Deniz Araştırması Pnömatik Vins JQHS-100×6X El ve Ayak Frenli
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| Fren sistemi: | Otomatik disk freni |
| Maksimum hat hızı: | 20-36 m/dakika |
JQHS Serisi 150 KN Kaldırma Kapasiteli, Patlamaya Dayanıklı Tasarımlı ve Petrol Sahası Kullanımı İçin 12m/dk Kaldırma Hızlı Pnömatik Vinç
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
İnşaat Mühendisliği Otomatik Disk Frenli Pnömatik Hava Vintü Hafif
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Davul Kapasitesi: | 100 m - 1000 m |
| Hava Hortumu Boyutu: | 13 mm - 25 mm |
Petrol sahası CJ6000FLZ Aşırı yük koruması ile çelik hidrolik ağaçlık vinç
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Dikey Hidrolik Kaynak Çarkı Adımsız Hız Ve Değişken Frekans Hızı 500 ft
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Montaj Seçenekleri: | Kaydırma veya Rel |


