Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ winch lifting equipment ] αγώνας 97 προϊόντα.
Συγκρότημα ακουστικού κινητήρα από χάλυβα για αεραγωγό XJFH
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Ο κατασκευαστής οδηγός κουμπί με τηλεχειριζόμενο χειροκίνητο φρένο
| Χρώμα: | Κίτρινο, Κόκκινο και Πορτοκαλί |
|---|---|
| Εταιρεία: | Κατασκευή νήματος |
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO, TUV |
Θαλάσσιος πνευματικός αεραγωγός 10 έως 70 m/min με προστασία από υπερφόρτωση
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
Ορυχεία Χώροι Χάλυβα Πνευματικό αέρας γρίφος με ρυθμιζόμενη ταχύτητα
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Πετρελαϊκό πεδίο Αλουμινίου Πνευματικό αέριο κουμπί JQHS-5×48 Με αυτόματο φρένο τύμπανο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Πνευματικό γρίφο JQHS-100×6X με βραχίονα χεριού και ποδιού
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
|---|---|
| Σύστημα πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Μέγιστη ταχύτητα γραμμής: | 20-36 m/min |
Πνευματικό Βίντσι Σειράς JQHS με Χωρητικότητα Ανύψωσης 150 KN, Αντιεκρηκτικό Σχεδιασμό και Ταχύτητα Ανύψωσης 12m/min για Χρήση σε Πετρελαϊκά Πεδία
| Τύπος ελέγχου: | Έλεγχος αέρα |
|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 100 μέτρα |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Μηχανική Κατασκευών Πνευματικό αεριούχο κουμπί ελαφρύ με αυτόματο φρένο δίσκου
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 m - 1000 m |
| Μέγεθος εύκαμπτων αεραγωγών: | 13 mm - 25 mm |
Χωροπετρελαίου CJ6000FLZ Χάλυβα υδραυλικός κουμπί υλοτομίας με προστασία από υπερφόρτωση
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Σημερινό υδραυλικό κουμπί υλοτομής χωρίς βήματα και μεταβλητή συχνότητα 500 ft
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Επιλογές τοποθέτησης: | Σκιτ ή ρυμουλκούμενο |


