Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ winch lifting equipment ] bij elkaar passen 97 producten.
Verzameling van stalen motormuffler voor XJFH luchtwiel
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Bouwman Wijnwerper afstandsbediend met handrem
| Kleur: | Geel, rood en oranje |
|---|---|
| bedrijf: | Vervaardiging van lieren |
| certificeringen: | CE, ISO, TUV |
Marine pneumatische luchtwinch 10m/min tot 70m/min met overbelastingbescherming
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
Mijnbouw velden staal pneumatische luchtwinch met verstelbare snelheid
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Oilfield Aluminium Pneumatische Luchtwinch JQHS-5×48 Met Automatische Drum Band Brek
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Maritieme Exploratie Pneumatische Lier JQHS-100×6X Met Hand- en Voetrem
| Controletipe: | Pneumatische |
|---|---|
| Bremsysteem: | Automatische schijfrem |
| Maximale lijnsnelheid: | 20-36 m/min |
JQHS Serie Pneumatische Lier met 150 KN Hefcapaciteit, Explosieveilige Ontwerp en 12m/min Hefsnelheid voor Olieveld Gebruik
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter |
| Garantie: | 12 maanden |
Bouwtechniek Pneumatische luchtwinch lichtgewicht met automatische schijfrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Trommelcapaciteit: | 100 m - 1000 m |
| De Grootte van de luchtslang: | 13 mm - 25 mm |
Olieveld CJ6000FLZ Staal hydraulische houtwinch met overbelasting bescherming
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Verticale Hydraulische Logging Winch Staploze snelheid en variabele frequentie snelheid 500 ft
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Montageopties: | Slip of aanhangwagen |


