Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ winch lifting equipment ] eşleşme 97 Ürünler.
Endüstriyel Manriding Winch 20m/min 10mm çapında çelik iple
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
HW (YJ) Serisi Hidrolik vinç uzaktan kumandalı 5kN ~ 300kN kaldırma kuvveti aralığı ile
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 pound |
Uzaktan kumandalı ağır görevli pnevmatik vinç, 0,5 ton ila 10 ton kapasite, dayanıklılık için çelik yapısı
| Hat Hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
Otomatik Fren CJ9000F Petrol kuyusunun eğimini ve derinliğini ölçmek için ağaç çekme vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan kumanda |
| Fren sistemi: | Otomatik |
Dikey Hidrolik Kaynak Çarkı Petrol Alanı için Hızsız Patlama Kanıtlı
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Hidrolik |
| Garanti: | 12 Aylık |
Max 100m ip uzunluğu elektrikli adam, aşırı yük koruması ile vinç sürüyor
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
Dikey Manriding Vinç Aşırı Yük Koruması ve Güvenlik Özellikleri CE Sertifikalı
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma operasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kullanımı: | Personelin dikey kaldırma ve düşürülmesi |
Uzaktan kumandalı madencilik acil durma düğmesi ile pnevmatik kaldırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | çelik |
Çifte Frenli Pnömatik Vins XJFH-5/35KZ Juling Markası Petrol Buhranı için 35m/min
| Nominal yük kapasitesi: | 0.5-10 ton |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Hava |
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
100 M'den 500 M'ye kadar davul kapasiteli JQH Serisi Hava vinci
| Kaldırma hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Nominal hız: | 10-20 m/dakika |


