Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ winch lifting equipment ] αγώνας 97 προϊόντα.
Βιομηχανικό κουμπί 20m/min με σχοινί από χάλυβα διαμέτρου 10mm
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Η σειρά HW (YJ) Υδραυλικός κουμπί με τηλεχειριζόμενο έλεγχο με 5kN ~ 300kN εύρος δύναμης ανύψωσης
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Δυναμικότητα: | 1000 λίβρες |
Υψηλής ισχύος πνευματικό κουμπί με τηλεχειρισμό, χωρητικότητα 0,5 έως 10 τόνων, κατασκευή από χάλυβα για αντοχή
| Ταχύτητα Γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Αυτοματοποιημένο φρένο CJ9000F Δορυφορικός κουμπί για τη μέτρηση της κλίσης και του βάθους του πηγάδι πετρελαίου
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Σύστημα πέδησης: | Αυτοματοποιημένο |
Σημικό υδραυλικό κουμπί ξυλείας χωρίς βήματα, απόσταξη έκρηξης για πετρελαϊκό πεδίο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Υδραυλικά |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Μέγιστο μήκος σχοινιού 100m Ηλεκτρικός άνδρας που οδηγεί γριφτήρα με προστασία από υπερφόρτωση
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | ηλεκτρικό |
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Ειδικότητα προστασίας και ασφάλειας από υπερφόρτωση με κάθετο ανδρικό κουμπί
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, επιχειρήσεις διάσωσης |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Χρήση: | Ψηλή ανύψωση και κατεβάζοντας του προσωπικού |
Απομακρυσμένος έλεγχος εξόρυξης Πνευματικό ανεβάζοντας κουμπί με κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | χάλυβα |
Διπλό φρένο Πνευματικό κουμπί XJFH-5/35KZ Juling Brand 35m/min Για γεωτρήσεις πετρελαίου
| Δυνατότητα ονομαστικού φορτίου: | 0.5-10 τόνους |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Αέρας |
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8 MPa |
Αερόψυκτρο JQH Series με χωρητικότητα τυμπάνου 100 M έως 500 M
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5t-10t |
| Ωριαία ταχύτητα: | 10-20 m/min |


